Vytisknout

Jak se objednat?

Snadné, snadné, snadné!

Tak by se dalo popsat objednání u nás. Stačí zavolat, napsat, nebo přijet osobně se svým požadavkem. Váš čas je pro nás důležitý a víme, že musíme udělat maximum pro to, abychom dokázali vyhovět Vašim přáním.

Mnoho služeb dokážeme udělat na počkání. Než dopijete kávu, nebo čaj, kterou Vám rádi nabídneme, bude Váš vůz připraven. Některé aplikace ovšem vyžadují delší čas. V tomto případě Vás po převzetí vozu zdarma odvezeme na Vámi určené místo (do 20 km, dále dle dohody) a po ukončení práce Vás přivezeme zpět.

Těšíme se na Vaší návštěvu, zavolání, nebo e-mail.
 
Tel.:        736 406 023, 732 818 982, 776 794 794 - Třebíč
E-mail.:    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontaktovat nás můžete i na Facebooku, nebo Google+
 

A jak to u nás probíhá?

Po Vašem příjezdu prohlédneme Váš vůz a jeho stav. Po dohodě a objednávce služeb s Vámi sepíšeme Zakázkový list s podrobným objednaných služeb. Zakázkový list obsahuje i stav tachometru, množství pohonných hmot v nádrži i výbavu, kterou ve voze necháváte. Tento Zakázkový list zároveň slouží i jako doklad o předání vozidla do naší péče.
 
Po předání vozidla Vás v případě potřeby odvezeme na Vámi určené místo.
 
Po dokončení prací Vás telefonicky kontaktujeme a po dohodě Vás vyzvedneme na dohodnutém místě. Následuje prohlídka Vašeho vozu v naší provozovně a v pokud jste vs výsledkem spokojeni sepíšeme s Vámi Předávací protokol. Ten obsahuje seznam provedených úkonů a protože Váš vůz při práci důkladně prohlížíme, můžeme objevit např. poškození pneumatik, ochranných nástřiků, nebo jiné závady, které jste mohli přehlédnout. Toto je rovněž uvedeno v Předávacím protokolu.

Předávací protokol je rovněž dokladem pro případnou reklamaci.

 S Předávacím protokolem samozřejmě obdržíte i Daňový doklad.

Stát se může cokoliv. Proto jsme pojištěni proti případným škodám na Vašem vozidle. A to jak v naší provozovně, tak i mimo ní, to v případě, že si vyžádáte vyzvednutí, nebo odvoz auta na Vámi vybrané místo.

Kontakt AC Třebíč       Kontakt AC Jablonec