Vytisknout

Jak čistíme exteriér?

Zajímá Vás co se děje s Vašim vozem po sepsání zakázkového listu a předání do naší péče?

Nejdříve Vaše auto důkladně prohlídneme. Důležitý je pro nás stav laku i rozsah znečištění. Asfaltové skvrny, pryskyřice, náletová rez, zbytky hmyzu, lepidlo po samolepkách, nebo vodní kámen na oknech (po návratu z dovolené) běžné umytí neodstraní.

Váš vůz musíme nejdříve předčistit. Prvním krokem je opláchnutí čistou vodou. Tím se zbavíme prachu a dalších mechanických nečistot. Pak následuje rozpuštění a odstranění výše uvedených nečistot, pokud na Vašem vozidle jsou.

Dalším krokem je vyčištění disků kol. Z nich odstraníme zapečené nečistoty, zbytky brzdového prachu a asfaltové skvrny.

Následuje šetrné a bezpečné omytí karosérie za pomoci autošamponu a jemné mycí houby a důkladné opláchnutí. Na čistou karoserii naneseme ještě za mokra speciální vosk, který vysráží vodu do velkých kapek, které odtečou z karosérie pryč. Zbytky vody osušíme utěrkou z mikrovlákna. A naneseme rychlý samoleštící vosk, který poskytne laku ochranu po dobu cca 2 měsíce.

Nakonzervujeme pneumatiky a všechny nelakované plastové díly a dočistíme a vyleštíme skla a zrcátka.

Tím je auto připravené a čeká na Vaše převzetí.

V případě Vašeho zájmu Vám rádi poskytneme dlouhodobou konzervaci laku s vysokým leskem a hloubkou. Vybrat si můžete s půlroční, roční a dvouleté ochrany. Novinkou je aplikace speciálního dvousložkového přípravku tzv. Tekuté sklo, který vytvoří extra tvrdou ochrannou vrstvu na laku a chrání po dobu 3 let lak před běžným poškrábání mycími kartáči, prachem a dokonce i před oťukáním laku malými odletujícími kamínky.

Péče o laky je doplněna i broušením a leštěním, kdy se navrátí laků jeho původní vzhled a odstín a odstraní jemné i hlubší vrypy a poškrábání.