Vytisknout

Nové přístroje pro Vaší spokojenost

Dáváte nám svou důvěru. Svěřujete nám Vaše auta, abychom Vám je vrátili čistá a voňavá. Tímto nám pomáháte. Díky Vám můžeme existovat a fungovat a my si toho moc vážíme. 

Od roku 2009, kdy jsme s čištěním začali, nám prošlo pod rukama spousta aut. Mnohdy jsme řešili neřešitelné a

hledali způsob , jak se zbavit i úplně netypických nečistot. a také jsme od samého začátku nikdy před Vámi netajili, jak a co děláme. Co při práci používáme. Proč to používáme. Tyto informace můžete najít tady na těchto stránkách, nebo na Facebooku.

Bereme to, jako samozřejmost a odplatu za výše zmíněnou důvěru. A chceme, aby jste měli jasno, že nic nešidíme a nezůstali jsme spát na vavřínech. Stále hledáme, jak zdokonalit naši práci, zlepšit výsledky a zkrátit čas na práci, aby bylo Vaše auto, co nejdřív u Vás zpět.

Abychom to mohli dělat je potřeba neustále investovat. Do přístrojů, přípravků i technologií. A to na rozdíl od mnoha jiných po celou dobu děláme. Nakoupili jsme nová zařízení, rozšířili jsme naše služby. Máme možnost při nějakém problému kombinovat různé postupy, tak aby byl výsledek, co nejdokonalejší.

Příkladem může být nedávno pořízená tlaková čistící pistole.

tornador 1  tornador 2

Ta po připojení ke kompresoru nasává čistící roztok z nádobky a pod vysokým tlakem vystřeluje v krátkých intervalech čistící chemii se vzduchem a špínu doslova vystílí i z těžko dosažitelných míst. Jako čistící chemii používáme Atas Vinet. O něm si můžete přečíst zde.

Tento přístroj nám výrazně ušetřil čas, třeba při čištění kolejnic sedaček. Dosud jsme je čistili tak, že jsme je nastříkali čističem, nechali ho chvíli působit a pomocí štětce a ofukovací pistole odstraňovali špínu pryč. Teď je to pro nás otázka několika minut při zachování stejné kvality.

Kolejnice  Kolejnice 2

Na obrázcích můžete vidět rozdíl před čištěním a po čištění tlakovou pistolí.

A není to jen toto. Dalším přístrojem, který rozšířil naše vybavení je silný profesionální dvoumotorový vysavač s řadou různých koncovek a adaptíérů. Pro lepší a dokonalejší odstranění prachu a nečistot z interiéru.

Nebo generátor ozónu pro desinfekci klimatizací a interiéru a odstranění zápachu. Tímto můžeme použít desinfekční pěnu, nebo generátor podle stavu znečištění, nebo zkombinovat oboje tak, aby byl problém se zápachem vyřešen na 100%

Tímto to pro nás rozhodně nekončí. Již brzy Vás seznámíme i s novinkami v péči o laky, na které budou navázány i naše další a nové služby.