PLNĚNÍ, ČIŠTĚNÍ A DESINFEKCE KLIMATIZACÍ

Zápach z klimatizace je průvodním jevem vzniku choroboplodných zárodku a mikroskopických hub na tepelném výměníku. Při chodu klimatizace se tyto nebezpečné mikroorganismy dostávají ventilací do celého vnitřního prostoru vozu a dochází k jejich vdechování. Toto může způsobit zdravotní komplikace.

V našem Autokosmetickém Centru provádíme vyčištění a desinfekci klimatizací. Za použití speciální pěny, kterou aplikujeme přímo na výměník, do rozvodů ventilace a na pylový filtr odstraníme všechny nežádoucí tyto nečistoty a usazeniny.

Nově provádíme i desinfekci klimatizací a interiérů ozónovým generátorem (Třebíč). Výhodou je zničení všech choroboplodných zárodků, které jsou příčinou zápachu, v celém interiéru vozidla. V případě silně zanedbaných klimatizací s velkými nánosy nečistot nemusí být tento způsob 100% účinný a po čase se může opět projevit zápach. V tomto případě je lepší zvolit čištění pěnou, která nánosy rozpustí a odstraní, nebo oba způsoby zkombinovat. Protože své auto a péči o něj znáte lépe než my, máte možnost volby za shodnou cenu.

V Třebíči provádíme  i kompletní servis a plnění klimatizací!

 Více si o problematice klimatizací můžete přečíst zde 

Ceník desinfekce, čištění a plnění klimatizací

 Služba Kč bez DPH  Kč s DPH   Jablonec   Most   Třebíč  
 Desinfekce interiérů ozónem  390 472 a a a
 Čištění a desinfekce klimatizace 390 472 a  a  a 
 Servisní práce  413 500      a
 Plnění a desinfekce klimatizace 620 750     a 
 Chladivo klimatizace - cena za 1 gram 0,83 1      a