ZVÝHODNĚNÉ PROGRAMY ČIŠTĚNÍ OSOBNÍCH AUT

INTERIÉR NA SUCHO

Dárek zdarma! Trvání: 1 hodina

   703,- Kč bez DPH
      850,- Kč s DPH

Důkladné vysátí, vyčištění plastů, konzervace plastů, vyčištění, vyleštění skel a zrcátek, provonění interiéru celého interiérů dle Vašeho výběru vůně..

 

INTERIÉR NA MOKRO

Dárek zdarma ! Trvání: 4 hodiny   1322,- Kč bez DPH
     1600,- Kč s DPH
 Důkladné vysátí, vyčištění plastů, konzervace plastů, vyčištění a konzervace gumových koberců, tepování sedaček, čištění a konzervace kůže, vyčištění stropu, vyčištění, vyleštění skel a zrcátek, provonění interiéru

 

EXTERIÉR NA RYCHLOVKU

Dárek zdarma ! Trvání: 1 hodina    413,- Kč bez DPH
      500,- Kč s DPH

 Odstranění asfaltu a hmyzu, vyčištění disků kol, vyčištění podběhů a celé karoserie, oživení gum a vnějších plastových dílů, vysušení a ochrana laku 30 denním voskem.

 

EXTERIÉR NA SEZÓNU

Slevový poukaz ! Trvání: 3 hodiny   777,- Kč bez DPH
      940,- Kč s DPH

 Odstranění asfaltu, hmyzu, nebo náletové rzi, vyčištění disků kol, vyčištění podběhů a celé karoserie, oživení a konzervace gum a vnějších plastových dílů, vysušení, ruční nanesení 6 měsíčního polymerového vosku, vyleštění skel a zrcátek, vyleštění do vysokého lesku, 

 

AUTO NA PLNO

Dárek zdarma ! Trvání: 8 hodin    2066,- Kč  bez DPH
     2500,- Kč s DPH
Zahrnuje programy INTERIÉR NA MOKRO a EXTERIÉR NA SEZÓNU Celkově je program koncipován, jako kompletní vyčištění, naleštění a konzervaci celého vozidla.

 


Ceny jsou pro běžné osobní vozidlo nižší střední třídy. Vozy vyšších kategorií, SUV, MPV, dodávky příplatek do 20% z těchto základních cen. U extrémně znečištěných vozů, kde se již nebude jednat o běžné čištění počítejte také s vyšší cenou, kterou Vám sdělíme na místě.