NÁSTŘIKY SPODKŮ A DUTIN

NÁSTŘIKY SPODKŮ A DUTIN

Tato služba zahrnuje demontáž krytů, odstranění případné koroze, důkladné omytí a odmaštění celého podvozku a po uschnutí provedení ochranného nástřiku. Ochranné nástřiky provádíme výrobky švédské společnosti Hagmans, která patří k evropské špičce ve vývoji a výrobě antikorozních přípravků, nebo výrobky známé německé společnosti Berner. Na provedenou práci poskytujeme záruku 2 roky.

Doba provedení této služby je 3 dny. První den vozidlo připravíme, dálší den, kdy je podvozek po umytí a odmaštění suchý je proveden nástřik. Po jeho zavadnutí a vytrvrdnutí je možné následující den předání vozu zpět do užívání.

Ochranné nástřiky dutin:

Tuto službu provádíme s použítím speciálního bezbarvého voskového přípravku, který obsahuje antikorozní složky. Ten za pomoci dlouhého adaptéru a vysokotlaké pistole naneseme v podobě voskové mlhy do dutin vozu, kde vytvoří na povrchu i těžko dostupných míst tenký konzistentní ochranný film.

Ochranný nástřik podvozku: od 5000
Ochranný nástřik dutin: od 900


Ochrany provádíme na pobočkách v Třebíči a Liberci.

Konečná cena je závislá na velikosti vozu, stavu podvozku a rozsahu přípravných prací, jako je např. demontáž plastových krytů a pod. Přesnou cenu Vám rádi sdělíme po prohlédnutí vozu. Ceny jsou uvedeny s DPH 21%