Chemiatec je náš dodavatel a partner, přes kterého nakupujeme chemické výrobky a pomůcky.

Stránky této společnosti najdete zde:

www.CHEMIATEC.cz


Česká rodinná firma, která se zabývá dovozem, prodejem a servisem strojního vybavení pro čištění. S touto firmou spolupracujeme také dlouho a můžeme jen doporučit. Profesionální přístroje s úsporou mnoha peněz oproti komerčním a známým značkám, velmi rychlý servis, vynikající poradenství a přístup.

Stránky této společnosti najdete zde:

www.PULITECH.com

 


Clemondo

Další velmi známý švédský výrobce profesionální autokosmetiky. Když jsme s touto firmou před lety začínali, jmenovala se ještě Lahega. V roce 2017 se firma spojila se společností Clemondo a z původního jména Lahega se stala značka pro produkty určené pro profesionální čištění a leštění vozidel, které byly do té doby dodávány pod značkou PRORANGE.

I když je toto trochu změn najednou, nic se nemění na tom, že začátky výroby profesionální autokosmetiky sahají do roku 1958. Jedná se opět o firmu s dlouhou historií a mnoha zkušenostmi ve vývoji a výrobě.

S touto firmou jsme zahájili spolupráci, když jsme hledali brusné a leštící pasty pro renovaci laků a plastových světel. Používáme je dodnes, protože jejich nabídka je velmi široká a kvalita špičková. Vynikající jsou od této firmy i leštící a konzervační vosky na bázi polymerů a přírodních carnaub vosků, které samozřejmě pro péči o Vaše vozy taky používáme.


Nordicpad

Další švédská firma, od které odebíráme. Nordicpad je značka brusných a leštících kotoučů firmy PADS. S PADS máme za sebou také dlouholetou spolupráci. Začínali jsme s ními před léty, když byl ještě kvalitní pěnový kotouč pomůckou za několik stovek korun. A zničení takového kotouče je otázkou chvilky nepozornosti. Hledali jsme výrobce, který k tomuto typu vybavení přistupuje, jako ke spotřebnímu materiálu a má podle toho i nastavenou enovou politiku. V PADS jsme toto našli.

V době, když jsme s ními začínali nebyla sice jejich nabídka moc široká, ale firma na sobě pracovala a dnes nabízí výrobky i obrovský sortiment profesionální světové kvality. A stále za ceny běžného spotřebního materiálu pro leštění.Leštící a brusné kotouče používáme vyhradně jen od této firmy.

Stránky této společnosti najdete zde:

www.NORDICPAD.cz


Filltec Professional

Filltec Professional je značka pro výrobky určené pro profesionální použití. Je to značka švédské firmy Hagmans pro brusné a leštící pasty na laky, karosářské tmely a profesionální autokosmetiku. Používáme a chválíme.