Velmi si vážíme Vás. Našich zákazníků. Dáváte nám svou důvěru a smysl naši práci rozvíjet a neustále vylepšovat. Mnoho z Vás se k nám pravidelně vrací. Pravidelná péče o jeden vůz pro nás znamená mnohem méně práce a starostí. A za méně práce po Vás nemůžeme chtít stejné peníze, jako když k nám přijerete poprvé.

Proto jsme připravili Slevové karty, na základě kterých budete mít při další opakované péči o Váš vůz výraznou slevu. Každá z těchto karet je vázána ke konkrétnímu vozu. Podle SPZ, nebo VIN kódu. Karty jsou přenosné. To znamená, že když svůj vůz budete prodávat je tato karta pro nového majitele důkazem, že o čistotu a vzhled Vašeho auta bylo odborně pečováno a zároveň má koupením vozu nárok na zvýhodněnou cenu našich služeb.

Slevovou kartu dostanete v našich centrech po první péči o Váš vůz. V případě ztráty, nebo její poškození se nebojte ozvat. Dostanete kartu novou. Náletová rez jsou drobné jehličky a částečky železa zabodané, nebo zachycené na karosérii vozidla. Jejich původ může být různý. Pocházet mhohou z brzd vozidel, železnice, tramvají, nebo třeba z oprav a průmyslové výroby. Tyo částečky po zachyzení na povrchu začnou oxitovat. Tím narušují povrch a mohou způsobit nehezké skvrnky viditelné nejvíc na autech světlých barev.

V dřívějších dobách, kdy antikorzní ochrana karosérií vozidel nebyla na tak vysoké úrovní, byla náletové rez závažný problém. Mohla vyvolat korozi karosérie a tím i nutnost nákladných oprav. To platilo i pro nová vozidla, která byla velmi často přepravována po železnici. Postupem času byl tento problém vyrešen. Ať již zesílením antikorozní ochrany, nanášením speciálních ochranných přepravních vosků, nebo balením nových aut do fólií a plachet.

Dnes je prakticky výjimkou, že by jste si mohli koupit takto napadený nový vůz. Bohužel, náletové rzi nelze uniknout při běžném provozu. I když riziko vyvolání koroze karosérié je dnes už minimální, není vyloučené. Tyto malé a lokální ohniska rzi narušují lak a jehličky kovu uvolněné i při nejšetrnějším ručním mytí mohou způsobit vlasové škrábance na laku. Na lakovaných discích kol, kde bývá těchto částeček nejvíce, mohou budut dojem špíny, která lze jen velmi obtížně odstranit, nebo i po mytí zůstává.

Na odstraňování náletové rzi exisstují již mnoho let speciální odstraňovače. Jedná se o čistící přípravky na bázi různých směsí kyselin, které dokáží drobné částečky železa a zbytky oxidace rozpustit a odstranit. Zároveň jsou tyto přípravky bezpečné pro laky, plasty, kovy a další materiály karosérií.

Odstraňování náletové rzi nabízíme, jako samostatnou službu, nebo je součástí přípravy před leštěním laků.


Cena za samostatné odstranění náletové rzi z karosérie vozidla střední třídy je 350 Kč bez DPH | 424 Kč s DPH


U MPV, SUV, nebo dodávek počítejte s cenou o něco vyšší. Přesnou výši Vám sdělíme po prohlédnutí Vašeho vozu. Konečná cena j závislá především na spotřebě speciálního přípravku, který pro odstranění používáme.